Zážitková rozlučka se školním rokem 2023/24 v Adventure Parku

Dne 11. června 2024 jsme se sešli na Stříbrem rybníku v Adventure Parku, abychom se společně rozloučili se školním rokem. Celé odpoledne bylo nabité zábavou, adrenalinem a nezapomenutelnými zážitky.

Celou akci provázelo pěkné počasí, které přispělo k výborné náladě všech účastníků. Program byl pečlivě připravený a díky skvělé organizaci probíhal bez sebemenších problémů. Aktivity byly zaměřené nejen na zábavu, ale také na rozvoj týmové spolupráce a vzájemného poznávání.

Instruktoři, kteří nás celým dnem provázeli, byli profesionální a přátelští. Díky jejich odbornosti a nadšení jsme si mohli vyzkoušet různé adrenalinové atrakce a aktivity, které nám přinesly spoustu nových zážitků, mezi nejnavštěvovanější aktivity rozhodně patřil lanový park společně s laser game, jízdou na bejkovi a v bugynách.

Tato akce byla financována z projektu OP JAK s názvem „Inovativní vzdělávání v DMIŠJ“. Díky tomuto projektu jsme mohli zajistit kvalitní program a profesionální vedení celé akce.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se akce zúčastnili, a také těm, kteří se podíleli na její organizaci. Bylo skvělé strávit tento den společně a užít si poslední chvíle školního roku v tak inspirujícím prostředí.

Doufáme, že si každý odnesl nejen skvělé vzpomínky, ale i nové přátelství a zkušenosti. Těšíme se na další společné akce a přejeme všem krásné a klidné prázdniny.

Děkujeme, že jste byli s námi!

Play Video