Pracoviště DM a Internát Hradecká

Adresa: Hradecká 1204/5, Hradec Králové 500 02

Kapacita: 128 lůžek pro DM, 30 lůžek pro Internát 

Pracoviště Hradecká se nachází v klidném prostředí, obklopené středními školami a Univerzitou Hradec Králové. Toto místo nabízí nejen klidné ubytování, ale také moderní a komfortní zázemí pro talentované mladé sportovce hokejového klubu Mountfield HK. Součástí pracoviště Hradecká je také internát.

Ubytování

Žáci a studenti jsou ubytováni v útulných dvoulůžkových pokojích, které sdílejí koupelnu vždy mezi dvěma pokoji. Společná WC jsou k dispozici na každém poschodí. Pro větší pohodlí a propojení se světem mají studenti možnost připojení k internetu.

Vybavení a zázemí

Na každém poschodí je k dispozici plně vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Studenti si přivážejí vlastní nádobí, což podporuje jejich samostatnost a zodpovědnost.

Volnočasové aktivity

Volný čas je možné trávit v rozmanitých společenských místnostech, kde najdete TV, velkoplošnou projekci, herní konzoli Playstation 5 s VR, kulečník, stolní fotbálek, šipky, pianino a knihovnu. Kreativní studenti mohou využít keramickou dílnu s výtvarným ateliérem. Pro sportovce je k dispozici posilovna, cvičebna, a PC učebna s internetem a školními potřebami. Navíc si můžete vyzkoušet střelbu z luku a vzduchovky. Tělocvičnu pro sportovní hry a společenské tance si pronajímáme podle potřeby.

Další výhody

Za hezkého počasí můžete využít venkovní posezení, ideální pro grilování a relaxaci. Školní jídelna je přímo přes ulici, což zajišťuje pohodlný přístup k stravování. Dopravní dostupnost je vynikající – zastávky MHD jsou vzdálené jen 80 metrů a velké nákupní centrum je dosažitelné za 20 minut chůze nebo tři zastávky MHD.

Shrnutí

Domov mládeže Hradecká nabízí ideální kombinaci pohodlného bydlení, moderního vybavení a bohatých možností pro volnočasové aktivity, což z něj činí perfektní místo pro mladé studenty.

Nabídka zájmových aktivit - Hradecká

V letošním školním roce jsme si pro vás připravili širokou škálu možností, jak trávit volný čas při pobytu na intru. Celkem nabízíme 16 různých aktivit, které jsou dostupné na DM Hradecká během týdne. Ať už jste sportovní nadšenci, umělecky založení, milovníci hudby nebo se rádi věnujete výtvarnému umění, máme pro váš něco připraveno. Vybere si téměř každý! Snažíme se neustále sledovat nové trendy a inovovat naši nabídku aktivit.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
Posilovna dle rozpisu
Posilovna dle rozpisu
Sportovní aktivity v tělocvičně 18:00
Posilovna dle rozpisu
Cvičebna dle rozpisu
Cvičebna dle rozpisu
Léčivý tanec 19:00
Cvičebna dle rozpisu
Keramika 18:45
Labyrint her a zábavy 17:00
Keramika 18:45
Ukaž, co v tobě je 17:00
Body & Mind 19:00
Jóga, strečink, relaxace 19:00
Chytré makovice 17:00
Klídek 16:15