Ubytování pro veřejnost

DMIŠJ poskytuje v rámci své doplňkové činnosti ubytovací služby organizovaným skupinám dětí, mládeže i dospělých o víkendech a v době školních prázdnin při minimálním počtu 30 osob na základě smluvního vztahu.

Ubytování lze využít i pro školní výlety nebo jiné skupiny či jednotlivce i v průběhu pracovního týdne. Vyčleněná ubytovací kapacita k těmto účelům je na pracovišti Jana Masaryka v těchto dnech je k dispozici max. 100 lůžek.

Služba
Cena
Ubytování/osoba/noc
350 Kč

Ubytovatel poskytuje ubytovaným lůžkoviny a povlečení, zajišťuje recepční služby (nikoliv pedagogický dozor nad nezletilými), ostrahu objektu a další služby.

K ubytování lze na pracovišti Vocelova poskytnout i stravovací služby v jídelně. Což je vhodné pouze pro skupiny od 30 do 120 osob                      o víkendech nebo prázdninách. Cena jídel je smluvní a minimální ceny jídel naleznete na stránce stravování pro veřejnost.

Objednávku ubytovacích služeb o víkendech a prázdninách je třeba zaslat alespoň 20 dnů předem.

Nabízíme také vhodné prostory pro školení a soustředění. DMIŠJ organizátorům pronajme za úplatu přednáškovou místnost (do 35 míst), menší společenské místnosti, technické prostředky (projektor, ozvučení místnosti, internet) nebo čajovou kuchyňku za smluvní ceny.

Kontaktní osoby:

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Doplňující informace
Ing. Pavlína Hnízdová
495 540 070
603 391 687
Ubytování cizích osob, skupin
Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Doplňující informace
Ing. Pavlína Hnízdová
495 540 070
603 391 687
Ubytování cizích osob, skupin

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Ceník za poskytované služby a poplatky platný od 1. 1. 2024

Ubytovací řád