J. Masaryka

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  J. Masaryka

Pohled na vchod do budovy

 

Na pracovišti na ul. Jana Masaryka jsou ubytováni žáci obou pohlaví. Soukromí jim poskytují dvou nebo třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pro volný čas je téměř na každém poschodí klubovna (TV, zájmová činnost) a kuchyňka (vlastní ohřev jídel, teplé nápoje).

 

Odborné pracovny: 

výtvarný ateliér, keramická dílna, posilovna, fitness, hudebna, učebna s PC (internet, školní potřeby), kadeřnictví, fotokomora, knihovna, tělocvična v pronájmu. K relaxaci slouží též herny (stolní tenis, X-BOX, kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní hry).

Součástí DM není školní jídelna. Někteří žáci využívají Školní jídelnu na ul. Hradecká vzdálenou dvě zastávky jízdy MHD. Většina však volí vlastní nákup potravin v hypermarketu Tesco, který je přes ulici.

Pokoj
Pokoj
Kuchyňka k dispozici na každém patře
Kuchyňka k dispozici na každém patře
Plně vybavená chlapecká posilovna
Plně vybavená chlapecká posilovna
X-box herna
X-box herna
Kulečník a stolní fotbálek
Kulečník a stolní fotbálek
Kardio posilovna
Kardio posilovna
Keramická dílna
Keramická dílna
11.02.2019
Přihlášky k ubytování
Přihlášku k ubytování ve škol. roce 2019/20 lze stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení více informací »
28.12.2018
PF 2019
Přejeme našim žákům a jejich rodičům, ale i spolupracovníkům a spolupracujícím společnostem, do nového roku hodně osobních, školních i pracovních úspěchů a osobní spokojenosti. Budeme se snažit přispět k tomu i našimi silami. Vedení DMIŠJ více informací »
04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »