Hradecká

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká

Na pracovišti Hradecká jsou žáci ubytováni v dvoulůžkových pokojích s koupelnou obvykle pro dva pokoje a společným WC na poschodí. K využití ve volném čase jsou k dispozici klubovny (TV, DVD, velkoplošná projekce, zájmová činnost),  cvičná kuchyňka (vlastní vaření, zájmová činnost), knihovna, keramická dílna, výtvarný ateliér, posilovna, kosmetika, kulečník, fotbálek, šipky, X-box s programy, cvičebna, učebna s PC (internet, školní potřeby). Máme možnost střelby z luku a vzduchovky. Tělocvičnu pro sportovní hry a společenské tance si pronajímáme. Venkovní posezení za teplého a hezkého počasí slouží ke grilování. Školní jídelna je přes ulici.

Video o Hradecké na YouTube

04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »
23.05.2018
Přihlášky k ubytování
Upozorňujeme, že termín podání přihlášky na školní rok 2018/19 je 31. 5. 2018. Bezprostředně po tomto termínu bude provedeno umístění přihlášených žáků na jednotlivá pracoviště. Po uzávěrce lze nadále podávat přihlášky, ale možnost umístění se spolužáky, případně na vybranou budovu už možná nebude. více informací »
12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »