Ubytování pro veřejnost

DMIŠJ nabízí v rámci své doplňkové činnosti ubytovací služby pro organizované skupiny dětí, mládeže i dospělých. Tyto služby jsou dostupné o víkendech a v době školních prázdnin při minimálním počtu 30 osob na základě smluvního vztahu.

Možnosti ubytování

Ubytování lze využít také pro školní výlety nebo jiné skupiny či jednotlivce i v průběhu pracovního týdne. Vyčleněná ubytovací kapacita pro tyto účely na pracovišti Jana Masaryka je maximálně 100 lůžek.

Služba
Cena
Ubytování/osoba/noc
350 Kč

Ubytování a služby

Ubytovatel poskytuje ubytovaným lůžkoviny a povlečení, zajišťuje recepční služby (nikoliv pedagogický dozor nad nezletilými), ostrahu objektu a další služby pro zajištění komfortního pobytu.

Stravování

Na pracovišti Vocelova lze poskytnout stravovací služby v jídelně, vhodné pro skupiny od 30 do 120 osob, a to o víkendech nebo během prázdnin. Cena jídel je smluvní a minimální ceny naleznete na stránce Stravování pro veřejnost.

Rezervace

Objednávku ubytovacích služeb na víkendy a prázdniny je nutné zaslat alespoň 20 dní předem.

Pronájem prostor

DMIŠJ nabízí ideální prostory pro školení, soustředění a různé organizátorské aktivity a přednášky. Poskytujeme pronájem moderně vybavených prostor za smluvní ceny, které zahrnují:

  • Konferenční místnost s kapacitou 30 osob
  • Menší společenské místnosti do 15 osob
  • Technické prostředky jako projektor, dotykové tabule, ozvučení místnosti a internet
  • Kuchyňky pro přípravu pokrmů

Naše prostory jsou vhodné pro širokou škálu aktivit, ať už se jedná o firemní školení, workshopy, nebo jiné vzdělávací akce. Pro více informací a rezervaci prostor nás prosím kontaktujte.

Kontaktní osoby:

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Doplňující informace
Ing. Pavlína Hnízdová
495 540 070
603 391 687
Ubytování cizích osob, skupin

Dokumenty ke stažení

Ceník za poskytované služby a poplatky platný od 1. 1. 2024

Ubytovací řád