Informace k příjezdům do DMIŠJ

Zde se dozvíte potřebné informace k nedělním přijezdům do DMIŠJ

Nástup do DM po prázdninách bude v neděli 3. 9. od 15 do 19 hodin.  Nastoupí-li Vaše dítě k ubytování později z důvodu nemoci, praxe apod., sdělte to nejpozději do 3. 9. 2023 telefonicky nebo e-mailem recepční službě (kontakty zde). Žáci při nástupu předloží svému vychovateli: Souhlasné prohlášení zákonných zástupců nebo souhlasné prohlášení zletilého žáka, Udělení souhlasu s poskytnutím osobních údajů. Veškeré dokumenty ke stažení níže.

Žáci, kteří zasílali přihlášky k ubytování pouze elektronicky, odevzdají svému vychovateli tento dokument v písemné formě.

Podmínkou pro ubytování v den nástupu:

– uhrazená první záloha za školské služby včetně mimořádné vratné záloha na drobné výdaje tj. záloha na ubytování ve výši 1 600,- Kč, vratná záloha 200,- Kč a záloha na stravování ve výši 1 500,- Kč (pouze na budově Vocelova), příp. dosud neuhrazený dluh za minulý školní rok,

– dokladová fotografie na průkazku žáka, nově ubytovaní žáci odevzdají 1 fotografii navíc na osobní spis.

Požadavky na vybavení žáků: domácí obuv (ne tenisky, botasky), oblečení pro volný čas a sportovní činnost, pyžamo, hygienické potřeby, ručníky, ramínka na ošacení, pravidelně užívané i běžné léky (DM je nemůže poskytovat). Doporučujeme také vlastní nádobí a jídelní příbor.

Přejeme příjemný vstup do nového školního roku. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × four =