Služby pro veřejnost

Nacházíte se zde:  »  Služby pro veřejnost

       DMIŠJ poskytuje v rámci své doplňkové činnosti ubytovací služby organizovaným skupinám dětí, mládeže i dospělých o víkendech a v době školních prázdnin při minimálním počtu 30 osob na základě smluvního vztahu (dle občanského zákoníku). 
       Ubytovnu lze využít i pro školní výlety nebo jiné skupiny či jednotlivce i v průběhu pracovního týdne. Vyčleněná ubytovací kapacita na pracovišti J. Masaryka v těchto dnech je max. 100 lůžek.
      Ubytovatel poskytuje ubytovaným povlečení lůžkovin, zajišťuje recepční služby (nikoliv pedagogický dozor nad nezletilými), ostrahu objektu a další služby.
      Cena za ubytování pro 1 osobu a noc činí 250,- Kč, včetně DPH. 
      K ubytování lze poskytnout i stravovací služby v domovní jídelně. Vhodné pouze pro skupiny od 30 do 120 osob a výhradně při ubytování na budově Vocelova a o víkendech nebo prázdninách. Cena jídel je smluvní a minimální ceny jídel najdete na stránce Školní jídelna.
     Ubytovna je vhodná i pro různá školení a soustředění. DMIŠJ organizátorům pronajme za úplatu - přednáškovou místnost (do 35 míst), menší společenské místnosti, technické prostředky (DVD-video, projektor, ozvučení místnosti apod.) nebo čajovou kuchyňku za smluvní ceny.

      Stravovací služby jsou poskytovány veřejnosti ve formě oběda v pracovních dnech (obvykle formou závodního stravování). Další informace najdete na stránce Školní jídelna.

    Osoba odpovědná za uzavírání dohod o ubytování cizích osob:
    Bc. Pavlína Hnízdová, tel. 495 540 069, e-mail: hnizdova@dmhk.cz
   Objednávku ubytovacích a stravovacích služeb o víkendech a prázdninách je třeba zaslat alespoň 20 dnů předem.
11.02.2019
Přihlášky k ubytování
Přihlášku k ubytování ve škol. roce 2019/20 lze stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení více informací »
28.12.2018
PF 2019
Přejeme našim žákům a jejich rodičům, ale i spolupracovníkům a spolupracujícím společnostem, do nového roku hodně osobních, školních i pracovních úspěchů a osobní spokojenosti. Budeme se snažit přispět k tomu i našimi silami. Vedení DMIŠJ více informací »
04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »