Služby pro veřejnost

Nacházíte se zde:  »  Služby pro veřejnost

       DMIŠJ poskytuje v rámci své doplňkové činnosti ubytovací služby organizovaným skupinám dětí, mládeže i dospělých o víkendech a v době školních prázdnin při minimálním počtu 30 osob na základě smluvního vztahu (dle občanského zákoníku). 
       Ubytovnu lze využít i pro školní výlety nebo jiné skupiny či jednotlivce i v průběhu pracovního týdne. Vyčleněná ubytovací kapacita na pracovišti J. Masaryka v těchto dnech je max. 100 lůžek.
      Ubytovatel poskytuje ubytovaným povlečení lůžkovin, zajišťuje recepční služby (nikoliv pedagogický dozor nad nezletilými), ostrahu objektu a další služby.
      Cena za ubytování pro 1 osobu a noc činí 250,- Kč, včetně DPH. 
      K ubytování lze poskytnout i stravovací služby v domovní jídelně. Vhodné pouze pro skupiny od 30 do 120 osob a výhradně při ubytování na budově Vocelova a o víkendech nebo prázdninách. Cena jídel je smluvní a minimální ceny jídel najdete na stránce Školní jídelna.
     Ubytovna je vhodná i pro různá školení a soustředění. DMIŠJ organizátorům pronajme za úplatu - přednáškovou místnost (do 35 míst), menší společenské místnosti, technické prostředky (DVD-video, projektor, ozvučení místnosti apod.) nebo čajovou kuchyňku za smluvní ceny.

      Stravovací služby jsou poskytovány veřejnosti ve formě oběda v pracovních dnech (obvykle formou závodního stravování). Další informace najdete na stránce Školní jídelna.

    Osoba odpovědná za uzavírání dohod o ubytování cizích osob:
    Bc. Pavlína Hnízdová, tel. 495 540 069, e-mail: hnizdova@dmhk.cz
   Objednávku ubytovacích a stravovacích služeb o víkendech a prázdninách je třeba zaslat alespoň 20 dnů předem.
23.11.2017
Výběrová řízení
Na stránce Výběrová řízení je zveřejněno zadání a podrobnosti k poptávce různých služeb a zboží. Termín podání nabídek ke všem výběrovým řízením je 1. prosince 2017. více informací »
18.09.2017
Jízdní kola v DM
V sekci Otázky a odpovědi najdete vysvětlení k (ne)využívání jízdních kol ubytovaných v domově. Objasňuje, proč je ve vnitřním řádu zákaz dovážení jízdních kol a zda se lze domoci změny tohoto rozhodnutí ředitelky DMIŠJ. více informací »
31.07.2017
Směrnice o úplatě
Ředitelka DMIŠJ aktualizovala Směrnici o úplatě za ubytování s účinností od 1. 9. 2017. K náhledu nebo stažení je v Dokumentech ze stažení. více informací »