Služby pro veřejnost

Nacházíte se zde:  »  Služby pro veřejnost

       DMIŠJ poskytuje v rámci své doplňkové činnosti ubytovací služby organizovaným skupinám dětí, mládeže i dospělých o víkendech a v době školních prázdnin při minimálním počtu 30 osob na základě smluvního vztahu (dle občanského zákoníku). 
       Ubytovnu lze využít i pro školní výlety nebo jiné skupiny či jednotlivce i v průběhu pracovního týdne. Vyčleněná ubytovací kapacita na pracovišti J. Masaryka v těchto dnech je max. 100 lůžek.
      Ubytovatel poskytuje ubytovaným povlečení lůžkovin, zajišťuje recepční služby (nikoliv pedagogický dozor nad nezletilými), ostrahu objektu a další služby.
      Cena za ubytování pro 1 osobu a noc činí 250,- Kč, včetně DPH. 
      K ubytování lze poskytnout i stravovací služby v domovní jídelně. Vhodné pouze pro skupiny od 30 do 120 osob a výhradně při ubytování na budově Vocelova a o víkendech nebo prázdninách. Cena jídel je smluvní a minimální ceny jídel najdete na stránce Školní jídelna.
     Ubytovna je vhodná i pro různá školení a soustředění. DMIŠJ organizátorům pronajme za úplatu - přednáškovou místnost (do 35 míst), menší společenské místnosti, technické prostředky (DVD-video, projektor, ozvučení místnosti apod.) nebo čajovou kuchyňku za smluvní ceny.

      Stravovací služby jsou poskytovány veřejnosti ve formě oběda v pracovních dnech (obvykle formou závodního stravování). Další informace najdete na stránce Školní jídelna.

    Osoba odpovědná za uzavírání dohod o ubytování cizích osob:
    Bc. Pavlína Hnízdová, tel. 495 540 069, e-mail: hnizdova@dmhk.cz
   Objednávku ubytovacích a stravovacích služeb o víkendech a prázdninách je třeba zaslat alespoň 20 dnů předem.
04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »
23.05.2018
Přihlášky k ubytování
Upozorňujeme, že termín podání přihlášky na školní rok 2018/19 je 31. 5. 2018. Bezprostředně po tomto termínu bude provedeno umístění přihlášených žáků na jednotlivá pracoviště. Po uzávěrce lze nadále podávat přihlášky, ale možnost umístění se spolužáky, případně na vybranou budovu už možná nebude. více informací »
12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »