Srdíčka pro milovanou osobu

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Srdíčka pro milovanou osobu

Setkání žákyň, jednoho chlapce a vychovatelek nebylo dne 27. 04. 2016 náhodné. Záměrem setkání byla výroba textilních dárkových srdíček a šperků z měděného plíšku pro milovanou osobu - maminku, babičku, tetu - ke Dni matek. Nálada byla veselá a provoněná levandulí. Dívky textilní srdíčka naplnily sušenou levandulí a ozdobily. K tomu jim bylo potřeba spoustu barevného materiálu a hlavně šikovné ruce. Zručnost a nápaditost bylo potřeba i při výrobě netradičních šperků.  Povídání, smích a dobrá nálada dívkám vydržela až do večera. Výrobky, které vznikaly, určitě potěšily obdarované osoby.

JT

21.12.2017
Internetová poradna
Na stránkách Projektu DVPP byla téměř 7 let provozována Internetová poradna pro účastníky projektu dalšího vzdělávání ped. pracovníků. S ukončením období udržitelnosti projektu nebude poradna již aktualizována. Podrobnosti na stránkách DVPP. více informací »
21.12.2017
Rozpočtový výhled DMIŠJ
Na stránce Dokumenty ke stažení je v sekci 5. zveřejněn rozpočtový výhled organizace na roky 2019 a 2020 schválený zřizovatelem. více informací »
21.12.2017
PF 2018
Vedení DMIŠJ přeje všem ubytovaným žákům, jejich rodičům a blízkým a také všem pracovníkům a spolupracovníkům organizace hezké Vánoce a v roce 2018 hodně radostných prožitků, školních nebo pracovních úspěchů a pevné zdraví. více informací »