Reklama v našem životě

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Reklama v našem životě

Jedna z výchovných aktivit na téma "Reklama v našem životě" přinesla spolupráci vychovatelky a žákyň na odborné pedagogické praxi. Společně se dověděly jak naši žáci vnímají reklamu, co jim přináší a co jim bere. Aktivita přinesla nejen vážná témata, ale také hodně legrace. Zapojili se i žáci hokejového klubu, kterým skončila sezóna a mají více času.         25. dubna 2017                   JT

21.12.2017
Internetová poradna
Na stránkách Projektu DVPP byla téměř 7 let provozována Internetová poradna pro účastníky projektu dalšího vzdělávání ped. pracovníků. S ukončením období udržitelnosti projektu nebude poradna již aktualizována. Podrobnosti na stránkách DVPP. více informací »
21.12.2017
Rozpočtový výhled DMIŠJ
Na stránce Dokumenty ke stažení je v sekci 5. zveřejněn rozpočtový výhled organizace na roky 2019 a 2020 schválený zřizovatelem. více informací »
21.12.2017
PF 2018
Vedení DMIŠJ přeje všem ubytovaným žákům, jejich rodičům a blízkým a také všem pracovníkům a spolupracovníkům organizace hezké Vánoce a v roce 2018 hodně radostných prožitků, školních nebo pracovních úspěchů a pevné zdraví. více informací »