Praxe žákyň z OA

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Praxe žákyň z OA

Fotografie dokumentují aktivity v domově mládeže za účasti a asistence žákyň studujících sociální a pedagogické vědy na OA a SOŠ v Hradci Králové.  Absolvovaly u nás odbornou pedagogickou praxi. Jejich přítomnost osvěžila atmosféru v konci školního roku, a také trochu vyprovokovala aktivitu žáků, zejména pak žáků mužského pohlaví. Byli jsme za to rádi, že "mládí" aktivuje zase "mládí".    26. dubna 2017  JT                                                                                                                                                                            

21.12.2017
Internetová poradna
Na stránkách Projektu DVPP byla téměř 7 let provozována Internetová poradna pro účastníky projektu dalšího vzdělávání ped. pracovníků. S ukončením období udržitelnosti projektu nebude poradna již aktualizována. Podrobnosti na stránkách DVPP. více informací »
21.12.2017
Rozpočtový výhled DMIŠJ
Na stránce Dokumenty ke stažení je v sekci 5. zveřejněn rozpočtový výhled organizace na roky 2019 a 2020 schválený zřizovatelem. více informací »
21.12.2017
PF 2018
Vedení DMIŠJ přeje všem ubytovaným žákům, jejich rodičům a blízkým a také všem pracovníkům a spolupracovníkům organizace hezké Vánoce a v roce 2018 hodně radostných prožitků, školních nebo pracovních úspěchů a pevné zdraví. více informací »