Péče o zdraví Mamma Help!

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Péče o zdraví Mamma Help!

Péči našich žákyň o své zdraví podpořily p. Zezulková a p. Dohnalová z Centra Mamma Help!  z Hradce Králové. Dívky, ale i také chlapci, měli možnost získat základní informace o zdravém i rakovinou nemocném prsu žen i mužů. Dověděli se o samovyšetřování, o léčbě rakoviny prsu i o tom, jak choroba zasáhne do života postiženého i jeho rodiny. Také jim byl přiblížen systém poradenství a pomoci v případě choroby. Děkujeme.
JT04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »
23.05.2018
Přihlášky k ubytování
Upozorňujeme, že termín podání přihlášky na školní rok 2018/19 je 31. 5. 2018. Bezprostředně po tomto termínu bude provedeno umístění přihlášených žáků na jednotlivá pracoviště. Po uzávěrce lze nadále podávat přihlášky, ale možnost umístění se spolužáky, případně na vybranou budovu už možná nebude. více informací »
12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »