Péče o zdraví Mamma Help!

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Péče o zdraví Mamma Help!

Péči našich žákyň o své zdraví podpořily p. Zezulková a p. Dohnalová z Centra Mamma Help!  z Hradce Králové. Dívky, ale i také chlapci, měli možnost získat základní informace o zdravém i rakovinou nemocném prsu žen i mužů. Dověděli se o samovyšetřování, o léčbě rakoviny prsu i o tom, jak choroba zasáhne do života postiženého i jeho rodiny. Také jim byl přiblížen systém poradenství a pomoci v případě choroby. Děkujeme. JT                                                                                                            

21.12.2017
Internetová poradna
Na stránkách Projektu DVPP byla téměř 7 let provozována Internetová poradna pro účastníky projektu dalšího vzdělávání ped. pracovníků. S ukončením období udržitelnosti projektu nebude poradna již aktualizována. Podrobnosti na stránkách DVPP. více informací »
21.12.2017
Rozpočtový výhled DMIŠJ
Na stránce Dokumenty ke stažení je v sekci 5. zveřejněn rozpočtový výhled organizace na roky 2019 a 2020 schválený zřizovatelem. více informací »
21.12.2017
PF 2018
Vedení DMIŠJ přeje všem ubytovaným žákům, jejich rodičům a blízkým a také všem pracovníkům a spolupracovníkům organizace hezké Vánoce a v roce 2018 hodně radostných prožitků, školních nebo pracovních úspěchů a pevné zdraví. více informací »