Imatrikulace 2017

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Imatrikulace 2017

V tomto školním roce jsme na Hradecké přijímali žáky 1. ročníku trošku jinak. Dne 17. října 2017 na slavnostní přijetí přišli také žáci z DM Vocelova  a J. Masaryka. Dohromady nás bylo hodně. Proto "Křížovou cestu" - stanoviště s úkoly absolvovali uchazeči ve skupinách po deseti. Hudebním programem přispěly dvě dívky z Hradecké - zpěvem a hrou na saxofon a kytaru. Pak se všichni rozprchli na stanoviště k plnění úkolů. Bylo jich osmnáct a skupiny si mohly vybrat takové, které se jim nejvíce líbily. Část úkolů byla čistě pro zábavu a ověření zručnosti, druhá část plnění úkolů byla zaměřena na logiku. Potom žáci dostali osvědčení a složili slib, že se budou v DM chovat v souladu se slušností a dobrými mravy. O veselou náladu nebyla nouze. Protože touto formou  vychovatelé organizovali akci poprvé, už vědí, jak v budoucnu průběh takové akce vylepšit. Jako důkaz přikládáme foto a video.
   JT04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »
23.05.2018
Přihlášky k ubytování
Upozorňujeme, že termín podání přihlášky na školní rok 2018/19 je 31. 5. 2018. Bezprostředně po tomto termínu bude provedeno umístění přihlášených žáků na jednotlivá pracoviště. Po uzávěrce lze nadále podávat přihlášky, ale možnost umístění se spolužáky, případně na vybranou budovu už možná nebude. více informací »
12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »