Imatrikulace 2017

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Imatrikulace 2017

V tomto školním roce jsme na Hradecké přijímali žáky 1. ročníku trošku jinak. Dne 17. října 2017 na slavnostní přijetí přišli také žáci z DM Vocelova  a J. Masaryka. Dohromady nás bylo hodně. Proto "Křížovou cestu" - stanoviště s úkoly absolvovali uchazeči ve skupinách po deseti. Hudebním programem přispěly dvě dívky z Hradecké - zpěvem a hrou na saxofon a kytaru. Pak se všichni rozprchli na stanoviště k plnění úkolů. Bylo jich osmnáct a skupiny si mohly vybrat takové, které se jim nejvíce líbily. Část úkolů byla čistě pro zábavu a ověření zručnosti, druhá část plnění úkolů byla zaměřena na logiku. Potom žáci dostali osvědčení a složili slib, že se budou v DM chovat v souladu se slušností a dobrými mravy. O veselou náladu nebyla nouze. Protože touto formou  vychovatelé organizovali akci poprvé, už vědí, jak v budoucnu průběh takové akce vylepšit. Jako důkaz přikládáme foto a video.
   JT

12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »
21.12.2017
Rozpočtový výhled DMIŠJ
Na stránce Dokumenty ke stažení je v sekci 5. zveřejněn rozpočtový výhled organizace na roky 2019 a 2020 schválený zřizovatelem. více informací »
21.12.2017
PF 2018
Vedení DMIŠJ přeje všem ubytovaným žákům, jejich rodičům a blízkým a také všem pracovníkům a spolupracovníkům organizace hezké Vánoce a v roce 2018 hodně radostných prožitků, školních nebo pracovních úspěchů a pevné zdraví. více informací »