Imatrikulace 2017

Nacházíte se zde:  »  Pracoviště  »  Hradecká  »  Imatrikulace 2017

V tomto školním roce jsme na Hradecké přijímali žáky 1. ročníku trošku jinak. Dne 17. října 2017 na slavnostní přijetí přišli také žáci z DM Vocelova  a J. Masaryka. Dohromady nás bylo hodně. Proto "Křížovou cestu" - stanoviště s úkoly absolvovali uchazeči ve skupinách po deseti. Hudebním programem přispěly dvě dívky z Hradecké - zpěvem a hrou na saxofon a kytaru. Pak se všichni rozprchli na stanoviště k plnění úkolů. Bylo jich osmnáct a skupiny si mohly vybrat takové, které se jim nejvíce líbily. Část úkolů byla čistě pro zábavu a ověření zručnosti, druhá část plnění úkolů byla zaměřena na logiku. Potom žáci dostali osvědčení a složili slib, že se budou v DM chovat v souladu se slušností a dobrými mravy. O veselou náladu nebyla nouze. Protože touto formou  vychovatelé organizovali akci poprvé, už vědí, jak v budoucnu průběh takové akce vylepšit. Jako důkaz přikládáme foto a video.
   JT11.02.2019
Přihlášky k ubytování
Přihlášku k ubytování ve škol. roce 2019/20 lze stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení více informací »
28.12.2018
PF 2019
Přejeme našim žákům a jejich rodičům, ale i spolupracovníkům a spolupracujícím společnostem, do nového roku hodně osobních, školních i pracovních úspěchů a osobní spokojenosti. Budeme se snažit přispět k tomu i našimi silami. Vedení DMIŠJ více informací »
04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »