Volná místa k ubytování

Nacházíte se zde:  »  Aktuality  »  Volná místa k ubytování

Nejrychleji lze realizovat přijetí podle následujícího postupu:
1) Žadatel o ubytování (zákonný zástupce nezletilého nebo zletilý žák střední nebo vyšší odborné školy) zašle e-mailem naskenovanou vyplněnou přihlášku s podpisy na adresu sip@dmhk.cz. Přitom uvede datum nástupu, příp. požadavky.
2) Žadatel obdrží veškeré informace o podmínkách ubytování (sdělení o přijetí s informacemi o platebních podmínkách, pokyny k nástupu k ubytování a další), Vnitřní řád DMIŠJ a jiné.
Po vyřízení těchto administrativních formalit je nástup k ubytování možný obvykle už druhý den, pokud je první platba zálohy na ubytování provedena v hotovosti. Jinak lze nastoupit až po zaplacení zálohy na první pobytový měsíc.

12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »
21.12.2017
Internetová poradna
Na stránkách Projektu DVPP byla téměř 7 let provozována Internetová poradna pro účastníky projektu dalšího vzdělávání ped. pracovníků. S ukončením období udržitelnosti projektu nebude poradna již aktualizována. Podrobnosti na stránkách Projekt DVPP. více informací »
21.12.2017
Rozpočtový výhled DMIŠJ
Na stránce Dokumenty ke stažení je v sekci 5. zveřejněn rozpočtový výhled organizace na roky 2019 a 2020 schválený zřizovatelem. více informací »