Volná místa k ubytování

Nacházíte se zde:  »  Aktuality  »  Volná místa k ubytování

Nejrychleji lze realizovat přijetí podle následujícího postupu:
1) Žadatel o ubytování (zákonný zástupce nezletilého nebo zletilý žák střední nebo vyšší odborné školy) zašle e-mailem naskenovanou vyplněnou přihlášku s podpisy na adresu sip@dmhk.cz. Přitom uvede datum nástupu, příp. požadavky.
2) Žadatel obdrží veškeré informace o podmínkách ubytování (sdělení o přijetí s informacemi o platebních podmínkách, pokyny k nástupu k ubytování a další), Vnitřní řád DMIŠJ a jiné.
Po vyřízení těchto administrativních formalit je nástup k ubytování možný obvykle už druhý den, pokud je první platba zálohy na ubytování provedena v hotovosti. Jinak lze nastoupit až po zaplacení zálohy na první pobytový měsíc.

04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »
23.05.2018
Přihlášky k ubytování
Upozorňujeme, že termín podání přihlášky na školní rok 2018/19 je 31. 5. 2018. Bezprostředně po tomto termínu bude provedeno umístění přihlášených žáků na jednotlivá pracoviště. Po uzávěrce lze nadále podávat přihlášky, ale možnost umístění se spolužáky, případně na vybranou budovu už možná nebude. více informací »
12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »