Umístění chlapců na budově Hradecká

Nacházíte se zde:  »  Aktuality  »  Umístění chlapců na budově Hradecká

- studium na této budově ukončilo méně chlapců, než bývá obvyklé,
- na této budově je dle zřizovací listiny umístěn internát pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, které nelze umístit jinam,
- z ekonomických důvodů (nejmenší budova, nejmenší energetická náročnost) jsou zde umístěni chlapci hrající hokej za HC VCES a také žáci internátní školy Czech Sales Academy, kteří mají program i o víkendech (Hradecká je jedinou budovou, kde je většinou pravidelný víkendový provoz, přechodně lze ubytovat i žáky z jiných budov),
- na budovu jsou přednostně umisťováni žáci SOŠ veterinární, kteří mají školu na periferii města a proto existuje dohoda mezi školou a DMIŠJ o umisťování žáky právě na tuto budovu.

Mgr. Vlastimil Šíp, zástupce ředitele

12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »
21.12.2017
Internetová poradna
Na stránkách Projektu DVPP byla téměř 7 let provozována Internetová poradna pro účastníky projektu dalšího vzdělávání ped. pracovníků. S ukončením období udržitelnosti projektu nebude poradna již aktualizována. Podrobnosti na stránkách Projekt DVPP. více informací »
21.12.2017
Rozpočtový výhled DMIŠJ
Na stránce Dokumenty ke stažení je v sekci 5. zveřejněn rozpočtový výhled organizace na roky 2019 a 2020 schválený zřizovatelem. více informací »