Umístění chlapců na budově Hradecká

Nacházíte se zde:  »  Aktuality  »  Umístění chlapců na budově Hradecká

- studium na této budově ukončilo méně chlapců, než bývá obvyklé,
- na této budově je dle zřizovací listiny umístěn internát pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, které nelze umístit jinam,
- z ekonomických důvodů (nejmenší budova, nejmenší energetická náročnost) jsou zde umístěni chlapci hrající hokej za HC VCES a také žáci internátní školy Czech Sales Academy, kteří mají program i o víkendech (Hradecká je jedinou budovou, kde je většinou pravidelný víkendový provoz, přechodně lze ubytovat i žáky z jiných budov),
- na budovu jsou přednostně umisťováni žáci SOŠ veterinární, kteří mají školu na periferii města a proto existuje dohoda mezi školou a DMIŠJ o umisťování žáky právě na tuto budovu.

Mgr. Vlastimil Šíp, zástupce ředitele

04.06.2018
Domov a GDPR
V domově vešla v platnost směrnice ředitelky k ochraně osobních údajů v souvislosti s účinností Směrnice Evropského parlamentu (známá pod zkratkou GDPR). V Dokumentech ke stažení je umístěna naše směrnice a na stránce Otázky a odpovědi najdete další informace. více informací »
23.05.2018
Přihlášky k ubytování
Upozorňujeme, že termín podání přihlášky na školní rok 2018/19 je 31. 5. 2018. Bezprostředně po tomto termínu bude provedeno umístění přihlášených žáků na jednotlivá pracoviště. Po uzávěrce lze nadále podávat přihlášky, ale možnost umístění se spolužáky, případně na vybranou budovu už možná nebude. více informací »
12.03.2018
Přihláška na školní rok 2018/19
Přihlášku na další školní rok si mohou zájemci stáhnout ze stránky Dokumenty ke stažení (3. sekce) více informací »